O společnosti

Společnost Panek Group Europe s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, jejíž hlavním předmětem činnosti jsou dodávky materiálů pro ploché střechy, opláštění budov a dřevostavby.

Soustřeďujeme se na přímý dovoz vysoce kvalitních a uznávaných produktů a to vždy přímo od výrobce, především Jual A/S (Dánsko) a VRF Europe b.v. (Nizozemsko), což nám dává záruku kvality zboží za dostupnou cenu bez účasti třetího subjektu. Všechny naše produkty jsou podpořeny technickou podporou a poradenstvím na vysoké úrovni, díky dlouholeté praxi v oboru. Technický servis v podobě tahových zkoušek považujeme za samozřejmost.

Náš tým pracovníků se vždy snaží velice ochotně vyhovět všem zákazníkům. Je pro nás velice důležité, aby všichni naši obchodní partneři a odběratelé byli s našimi produkty a službami spokojeni, a rádi se k nám vraceli.

 

spokojenost - serióznost - kvalita

Naše filosofie

  • Dlouhodobě si získávat důvěru zákazníka a udržovat s ním ty nejlepší možné vztahy
  • Snažíme se být vždy o krok pružnější a ochotnější, než naše konkurence. Vytváříme tak ideální podmínky pro to, aby zákazníci mohli efektivně využít vše, co nabízíme.
  • Chceme dělat vše pro to, abychom dlouhodobě dosahovali spokojenosti všech našich partnerů
  • Každým dnem se snažíme zdokonalovat servis našich služeb v souladu s aktuálními trendy, abychom mohli zákazníkům poradit ve věcech vždy s tou nejvyšší kompetencí


Našim posláním je dlouhodobě nabízet zakazníkům produkty té nejvyšší jakosti za konkurence schopné ceny. Stále se snažíme nabídnou něco „navíc“.

 

 

.

 

Akční nabídka